S.S.S.

Biyolog olmayan birisi için zor bir konu. Hücreleriniz yenilenmek ve gelişmek için enerjiye gereksinim duyarlar. Basit olarak şöyle ifade edebiliriz: Klonlanmış ilk yaratık olan koyun Dolly’yi yapmak için bilim adamları binlerce deneme yaptılar ancak spermdeki elektrik enerjisine eş değer bir elektrik yükü uyguladıkları güne kadar başarılı olamadılar. İki ayrı DNA taşıyan hücrenin birleşip yeni bir enerji yaratması ve annenin tarafından beslenmesi fetüsü oluşturmaktadır

Her şeyden önce bu onların sırrı. Bunu ortaya çıkartabilmek için 14 yıldan fazla çalışmışlardır. Bilim istatistiklerle desteklenen araştırmalar, veriler ve buluşlar demektir. 100 yıldan fazla araştırmanın meyvesi olarak Meteorolojistler de hava durumunu önceden bilmektedirler.

Her ay 1 ila 10 arasında gün güçlü kutuplaşma yaşıyorsunuz. Ancak bu günler yumurtlama dönemlerinizle hemen çakışmayabilir. Hemen hemen tüm anneler bu çakışmayı ilk 6 ay içerisinde yaşıyorlar. Kutuplaşma günleri değiştirilemez ancak adet dönemleri değiştirilebilir. Yumurtlama günlerini “olumlu” günlerinizle çakıştırmak kolaydır.

Hayır. Adetlerinizdeki bir değişme veya düşük takviminizde gösterilen kutuplaşma dönemlerini değiştirmez

Siz hangi aydan başlamasını isterseniz takviminiz o aydan başlatılabilir. Takviminizin kuryeye verilmesi veya email olarak yollanması siparişin ve ödemenizin elimize geçtikten sonraki 7 iş günü (Avrupa) içerisinde gerçekleşmektedir

Sipariş menüsünden fiyat ve ödeme bilgilerine ulaşabilirsiniz

Başvurabilirsiniz.

BabyChoice olarak sloganımız öncelikle şu : “Önce bir bebek isteyeceksiniz. Sonra şansınızı artırmak için bize geleceksiniz. Biz varız diye çocuk yapmanız ne etik ne de aile kurumunuzun sağlığı açılarından doğru değildir.”

Başarısızlık şansının tam kullanımla %1,3 olduğunu biliyorsunuz. Hayatta pek az şey %100 garantilidir. Doğum kontrol hapları bile %100 garantili değildir ve belli bir oranda başarısızdırlar buna rağmen milyonlar ona güvenerek kullanır. Bir BabyChoice annesi olmaya karar verdiğinizde her gün aynı kararı alan ve aramıza katılan ve toplam binleri bulan annelerle aynı çembere katılmış olacaksınız. Takvime tam uyduğunuzda şansınız mükemmeldir ama ne olursa olsun kız veya erkek bir bebek her zaman büyük sevinç ve mutluluk kaynağıdır

Laboratuar aldığı bilgiler ile kutuplaşma dönemlerinizi ortaya çıkartır. Bu dönemlerin adet dönemleri ile hiçbir ilgisi yoktur. İncelenen binlerce vaka ortaya bir model çıkmasını sağlamıştır ve kişisel bilgilerden her biri 25 ayrı parametrenin başlangıç noktası durumundadır. Yumurta zarı reseptörlerinin kutuplaşma günleri ile ilgili analizinize girenler işte buradan çıkan verilerdir

Hangi metodu kullanırsanız kullanın doğa seçimini BabyChoice’un size sağladığı günlerde yapacak. Takviminizin gösterdiği günlerde deneme yapıp diğer günlerde korunduktan sonra eğer sizi mutlu edecekse istediğinizi yapın. Ancak diyetler fetusun zayıf ve sakat olmasına yol açabilir ve spermlerin boyanması zararlı yan etkenlere sebep olabilir. Bunları kullanmayın. Çin takvimi ve cinsel pozisyonlar gibi şeylerin biraz düşündüğünüzde anlamsız eski inançlar olduğunu görmek mümkün. “Y” (erkek) spermlerin daha hızlı olduğuna dair teorilere bakacak olursak: Eğer yumurtayı sadece 2 gün hayatta kaldıktan ve erkek rakipleri öldükten sonra dölleyebilecek kadar yavaşlarsa kız çocuklar çok ender olmalılardı. Yumurtlama gününü tam olarak bulmak çok zordur ve sperm her zaman uzun yaşamaz.

Çiftlerin hamilelik tarihini tam olarak kestirmeleri çok zordur ancak laboratuar bu hizmeti yarı fiyatına yerine getirebilir

Türkiye’deki başarı oranımız %95’dir

BabyChoice Laboratuarları diğer ülke temsilciliklerinin bilgileri de dahil tüm dünyadaki istatistikleri tutmaktadır. Kasım 1997 ila Aralık 2000 arasındaki veriler %90’ı göstermektedir. 1997 – 2005 arasındaki veriler %87′ yi göstermektedir. %100 olmamaktadır çünkü doğada her zaman küçük değişkenlikler olması normaldir. Temmuzda kar yağdığına çoğumuz tanık olmuşuzdur. Ayrıca çiftlerin takvimde işaretsiz günlerde doğum kontrolünü tam gerçekleştirmemesi büyük rol oynamaktadır çünkü biliyoruz ki takvime tam uyulduğunda başarı oranı %98,7 olmuştur. BabyChoice metodu çiftlerin ailelerini dengeleyebilmek için en iyi şansıdır. Materna SA sonuçları mükemmel bir yöntemle takip etmektedir çünkü başarısız olanlar hemen paralarını geri almaktadır. Diğer metotlarda sonuçlar bilinememekte sadece üzerinde tahminler yürütülmektedir.

Babychoice  olarak amacımız kız/erkek yeni bir bebek sahibi olmaya karar veren ailelerin bize ulaşmasıdır. Aile kızım olursa yeni bir bebek istiyorum veya oğlum olur ise yeni bir bebek istiyorum diyor ise %100 başarı söz konusu olmadığından bu türden ailelere uygun bir ürün değildir. Aile bir bebek sahibi olacağından sonradan vazgeçilebilecek bir karar değildir. Yeni bir bebek kararı veren aile biraz araştırma yaparak mutlaka tarafımıza ulaşıyor

İstanbul’da Jinomed adlı kuruluş isteyen hastalarına tavsiye etmektedir. Marsilya Beauregard Kadın Doğum Kliniği yöneticisi Dr. Frederick Nadal’ın idaresindeki tüm jinekologlar metodu Fransa’da tavsiye etmekteler. Takvimle doğum kontrol metodu gibi bir metot olduğu doğa ile uyumlu olduğu ve tıbbi müdahale gerektirmediği için BabyChoice Metodu medikal alanın dışında kalmaktadır. Doğruluğunu kanıtlayan testler yeterlidir temel konular olan hücresel haberleşme, ve enerji birleşmesi sonucu hücre gelişimi konuları insan biyologlarının günlük uğraşıları arasına son zamanlarda girmiştir.

İnsanlığa bu olağan üstü hizmeti sunabilmek için bilim adamları 14 yıl boyunca çalıştılar. Analiz maliyetleri ucuz değildir. Pazarlama masrafları da oldukça yüksek. Bugüne kadar müşterimiz olmuş binlerce çift arasından ürünün fiyatından şikayet eden olmadı. Aksine bu kadar mükemmel bir hizmeti bu fiyata sağladığımız için sürekli teşekkür aldık. Unutmayın ki eğer pek az şanssız çiftten biri olursanız paranızı iade alıyorsunuz ve bir de güzel bebeğiniz oluyor. Yine de Türkiye şartlarında çok sayıda istek aldığımız için dönemlere bölünmüş bir takvim ve ödeme sistemi geliştirdik.

Avrupa içinde bir ürünü piyasaya çıkarmak için 50 adet denek gerekmektedir. Teste giren çiftler genelde jinekologlar tarafından doğurgan oldukları için seçilmişlerdir. Ortada medikal bir müdahale olmadığı için bu testin yeterli ve sonuçlarına güvenilebilir olduğu kabul edildi. O günden sonra BabyChoice 20 ülkede 8000’den fazla çifte %87’nin üzerinde başarı ile hizmet verdi. Başarısız olan anneler bizimle derhal temasa geçtikleri için tüm istatistikler net olarak tutulabilmektedir.

Cinsel pozisyonlar, Çin takvimi gibi kocakarı reçetelerinin başarı oranı asla ölçülememiştir. Bunlardan bazıları kendileriyle bile çelişmektedir. Çevresel Sağlık Bilimleri Ulusal Enstitüsü başkanı Dr. Weinberg “Ne kadar saçma olursa olsun tüm teorileri destekleyen küçük çaplı çalışmalar hep oluyor” diyor. Bu teorilerin arasında en çok bilimsel olan “Bebeğinizin cinsiyetini nasıl seçersiniz” kitabının yazarları Dr. Landrum Shettles ve David Rorvik’in iddiasına göre “Y” kromozomlu spermlerin (erkek) daha hızlı ancak buna karşılık “X” kromozomlu spermlerin daha uzun süre yaşadıkları gerçeğinden yola çıkarak erkek çocuk için tam yumurtlama döneminde, kız içinse birkaç gün önce deneme yapılması halinde başarılı olunacaktır. Bu metot 25 yıldır bilinmektedir ancak hiçbir başarı oranı saptanamamıştır. Hatta metot üzerinde yapılan bazı çalışmalar %59 oranında yapılmaya çalışılanın tersi cinsiyetten bebeklerin doğabildiğini göstermiştir.

Whelan Metodu

“Kız veya Erkek” adlı kitabında Elizabeth Whelan, Ph.D., Shettles metodunu eleştirerek tam tersini önermiştir.

Uzmanlar Ne Diyor?

Üzerinde konuşulmaya değer bulunan metot erkek spermlerin kız spermlere oranla daha hızlı ancak daha dayanıksız oldukları ve buna göre denemelerin zamanlamasının yapılması. Ancak konu üzerinde yapılan araştırmalar bu düşünceyi desteklemiyor.

Konu üzerinde son zamanlardaki gelişmeler

Eylül 1998’de “İnsan Üremesi” jurnalinde yayınlanan yeni bir araştırmaya göre geçmişte çiftlik hayvanları için kullanılan bir teknoloji kız isteyen çiftlerin işine yarayabilecek. Fairfax ABD’deki Genetics & IVF Enstitüsü yetkilileri Flow Cytometry adını verdikleri metotla DNA’yı floresan bir boya ile boyayıp düzenliyorlar. Metot erkek spermlerin kız spermlere oranla %2,8 daha az genetik malzeme taşıdığı gerçeği üzerine kurulmuş. Araştırmacılar DNA ayrıştırıcısıyla spermleri birbirinden ayırtıp kadına enjekte ediyorlar.

Şu ana kadar kız bebek için yapılan ayrıştırmalar %85 oranında kız yapacak sperm ihtiva etmiş. Erkek bebek için yapılan ayrıştırmalar ise %65 oranında erkek yapacak sperm ihtiva etmiş. Kız isteyen 14 çiftten 13 ü amacına ulaşmış. Bazı uzmanlar sonuçların gelecek vaat ettiğini söylüyorlar ancak uygulama birçok ülkede kanun dışı ve son derece pahalı. Testler çok küçük sayıda yapılabilmiş ve üstelik ayrıştırma sırasında sperme ne tür bir zarar verildiğini de kimse bilmiyor.

Babychoice metodu annenin biyolojik saatine göre yumurtasının “X” veya “Y” taşıyan spermleri kabul veya ret etmesine dayanıyor. Bu doğanın ne olursa olsun her iki cinsiyetten bebeğin de doğmasını garantileme yöntemi. 10 yılı aşkın araştırma ve binlerce denek üzerinde yapılan çalışmalar kutuplaşma dönemlerinin en az 12 ay boyunca bilinebilmesini sağlamıştır. Son derece dengesiz bir beslenme ile yumurtanın zarındaki enerjinin kutuplaşması etkilenebiliyor. Çok dengesiz beslenme inekler üzerinde bir süredir uygulamadadır. Bir kadın hamile kalmadan önceki 8 hafta boyunca yüksek kalsiyum ve magnezyum ile düşük sodyum ve potasyum alarak beslenirse yumurtasının reseptörleri “Y” spermleri iterek sadece “X” spermleri kabul edecektir ve kız olacaktır. Tersine yapılan ekstrem rejim de erkek çocuk dolmasını sağlar. Ancak rejim çok zordur, hamileliğe ne zaman ulaşılabileceği garanti olmadığı için aylarca rejim yapmak imkansızlaşır ve üstelikte rejim çok sert olduğu için hem anneye hem de fetüse zararlıdır. Fetüsün kemik ve diğer dokularında büyük eksiklikler ve sakat doğum yapma oranı yükselir.

Ayda 4-5 doğurgan gününüz vardır. Yumurtlama mutlaka kanamanın ilk gününden sonraki 11. ila 15. günlerde olmaz. Böyle olsaydı doğum kontrol metotlarına gerek olmazdı. Binlerce anne ile konuşmamızın verdiği tecrübeye göre çoğunlukla 7. ila 21. günler arası olmaktadır.

Bu durum takvim hazırlanırken göz önüne alınmıştır. Dönemler aslında daha uzundur ancak her dönemin sonunda 60 saatlik bir güvence bandı bırakılmıştır.

Sunduğumuz hizmet ile ilgili detayları bildiğinizi varsayarak direkt olarak sorunuzu cevaplamaya çalışacağım. Siz ailenizi sadece kendi mutluluğunuz için dengelemiyorsunuz aileniz için de aynı şey geçerli. Ailesinde sizinkine benzer bir denge sorunu olmayan insanların sizi eleştirmeye hiç hakları yoktur. Eğer aynı durumda olsalardı büyük ihtimalle sizin görüşlerinizi paylaşacaklardı. Bir anne 2 oğlan sahibi olduktan sonra 3. nün de oğlan olma ihtimali büyüktür çünkü hep oğlan dönemlerinde adet görüyor olabilir.

Tanrıyı oynadığınızı söyleyenler ise size ne yapıp yapmamanızı söyleyerek aslında kendileri oynamaktadırlar -aldırmayın- bu bir mühendislik değil, takvimle doğum kontrolü yapmak gibi bir şeydir ve doğanın yolunu takip eder. Siz kendiniz de doğanın bir parçasısınız ve istekleriniz de öyle.

İlk çıktığı yıllarda doğum kontrol hapları bile eleştirildi ama günümüzde ne zaman ve ne kadar çocuk sahibi olacaklarına karar vermek çiftlerin doğal hakları olarak görülmektedir. Artık cinsiyeti de seçebildiğimize göre denemeler yaparak ailemizi istediğimizden daha büyük hale getirmenin bir anlamı yoktur.

Evet bu doğru. Aynı cinsiyetten çocuk sahibi olmaya devam etmenin ihtimali yüksektir. Bu çiftler müşterilerimizin çoğunluğunu oluşturmaktadırlar. Zinciri kırmak için yapılması gereken doğru kutuplaşma günlerinde hamile kalmaktır. Bazı erkeklerde yalnızca tek tip sperm vardır ancak bunlar binde 1 oranındadır ve bu durum aile genlerinden ortaya çıkarılabilir. Yani erkeğin baba tarafında sadece erkekler olup olmadığına bakmak gerekir. Bazı klinikler sperm analizi yapmaktadırlar.

İstatistiklere göre aynı cinsiyetten 2 veya daha fazla bebek sahibi olma ihtimali daha yüksektir. İlk çocuğunuz için düşünüyorsanız bile burada önemli olan şansınızı mümkün olduğu kadar artırmaktır. Babychoice size tamamen doğal bir yöntem ile şansınızı %90’nın üzerine yükseltme olanağı sunmaktadır. Aksi halinde para iadesi sayesinde kaybedeceğiniz bir şey de yoktur.

Mutlaka hatırlayabileceğinizden eminiz. Bugüne kadar hatırlayamayan olmadı. Genelde Şu soruların cevabı verildiğinde ortaya çıkmaktadır: Kaçıncı sınıftaydım? Arkadaşlarımdan önce miydi, aynı mıydı, sonra mıydı? Eğer erken olanlardandıysanız (10-11), Normal olanlardandıysanız (12-14) ve geç olanlardandıysanız (15-16) yaşındaydınız.

Yüce Allah bu bilgiyi insanın bulmasına razı gelmeseydi bu bilgi bulunmaz ve Babychoice Yöntemi olmazdı. İlk doğum kontrol metotları çıktığında çiftler istedikleri zaman bebek sahibi olabilme yetisine kavuştular. Biz ise doğanın izlediği bir yolun Bilimsel araştırmalar sayesinde bulunmuş sonuçlarını kullanıma sunuyoruz. Tüp bebek bile dine aykırı olarak kabul edilmezken Babychoice’u bu şekilde eleştirmek doğru olmasa gerek.

Maalesef çok geç. Bebeğinizin cinsiyetini olduktan sonra değiştiremeyiz. Ancak hamile kaldığınız günü tam olarak biliyorsanız cinsiyetini öğrenmek için yarı fiyatına 1 aylık takvim ısmarlayabilirsiniz. BabyChoice hamile kaldığınız günün kutuplaşma günlerinizden birine denk gelip gelmediğine bakacaktır. Ancak sitemizdeki bilgileri okuduysanız. Kutuplaşma günleri ortalama 70 + 70 toplam 140 gündür. Yani size bebeğinizin cinsiyetini söyleyebilme ihtimalimiz 140/365 dır.

 

Cinsiyet Seçiminiz – Adresiniz – gg/aa/yy olarak doğum tarihiniz – kan grubunuz – ilk adet gördüğünüz yaş grubu … Daha fazla bilgi için Sipariş menüden “doldurmanız gereken bilgiler” linkine tıklayın…

Kredi kartı kabul ediyoruz. Bize Telefonla veya e-mail ile kredi kartı bilgilerinizi bildirebilirsiniz. İsterseniz banka havalesi yapabilirsiniz. Ofisimize gelerek nakit ödeyebilirsiniz. Amerikan doları veya TL olarak ödeyebilirsiniz.

Birçok anne hayatlarının bir döneminde birkaç aylığına düzensizlik yaşarlar. Ancak genelde eğer en fazla 1-2 gün oynamayla eşit aralıklarda adet görüyorsanız düzenlisiniz demektir. Daha çok oynamalar oluyorsa düzensiz adet görmektesiniz.

Mutlaka hatırlayabileceğinizden eminiz. Bugüne kadar hatırlayamayan olmadı. Genelde şu soruların cevabı verildiğinde ortaya çıkmaktadır : Kaçıncı sınıftaydım? Arkadaşlarımdan önce miydi, aynı mıydı, sonra mıydı? Eğer erken olanlardandıysanız (10-11), normal olanlardandıysanız (12-14) ve geç olanlardandıysanız (15-16) yaşındaydınız.

Satış şartlarını okumayı unutmayın, cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edin ve “Gönder” tuşuna basın. Size uygun ödeme şeklini belirleyin ve ödemenizi yapın.

Eğer çocuğunuz varsa onu doğurduğunuz hastanede kaydınız vardır. Her zaman gittiğiniz doktorda da bir kayıt vardır. Hiç kan verdiniz mi? Kan verdiğiniz merkeze sorun. Hiçbiri yoksa herhangi bir laboratuardan basit bir kan grubu testi yaptırın. Bu bilginin size acil durumlarda da faydası olur.