referans programı

Anketimizde bazı ziyaretçilerimizin “neden daha çok Türk aile yok?” seçeneğini işaretlediğini görüyoruz. Evet burada nedenini hemen açıklayalım: Çünkü insanımız internette görülmekten, öne çıkmaktan kaçınıyor. Başkalarına yardım için olsa bile !

Biz de bunu teşvik etmek adına bebeğinizin cinsiyetini ücretsiz olarak seçme şansına sahip olacağınız bir referans programı başlattık! bu programa katılarak hem bebeğinizin cinsiyetini ücretsiz seçebilir hem de karar aşamasındaki ailelere yardımcı olarak başka ailelerin mutluluğuna destek olabilirsiniz.

1- Referans programına 20 aile kabul edilecektir.

2) Aileler samimi; deneyimlerini içten şekilde paylaşacak kişiler olmalıdır.

3) Referans programına katılan aileler, karar verme aşamasındaki ailelere kendi deneyimleriyle yardımcı olmayı düşünen kişilerden seçilecektir.

4) Programa katılanlara tüm isism ve iletişim bilgilerini doğru olarak beyan etmek zorundadır.

1) Programa katılım telefonumuza yapılacaktır.

2)Kabul edilen aileler normal ücretlerini ödeyip programı alırlar.

3) Bebek doğduktan sonra başarı hikayelerini 5 fotoğraf ve bunları süresiz yayınlama izni verdiğinize dair bir yazı ile bize yollayan aileler  yatırdıkları ücretin %50’sini geri alır. isim ve soyisimler gerçek olmak zorundadır ve bunlar yayınlanabilecektir.

4) Programa katılan aile referans isteyen 20 aile ile görüştürülecek ve bu görüşmeleri müteakip paranın kalanı aileye ödenecektir.

5) Bundan sonra ailenin görüşme zorunluluğu kalmayacaktır. 6) Net olmayan fotoğraflar, mahremiyet istemi gibi talepler iade talebinin reddine sebep olur.

gorgeous newborn baby sleeping