garanti ve satış şartları

babychoice, tüm dunyada 20 binden fazla kişi tarafından denenmiş tamamiyle doğal bir yontemdir. dünyada ki basarı oranı da takvimimizin guvenilirligini desteklemektedir. buna ragmen istediğiniz cinsiyette bebek sahibi olmamanız durumunda size (dogum kaydı ibraz edilmek kaydıyla) size paranızı iade etme garantisi veriyoruz. 
ilk takvimden sonraki tum takvimler için fiyat indirimi garantisi veriyoruz. siparis ettiginiz ikinci takvimi mevcut satıs fiyatının %.. altında alacaksınız. bu takip eden talepleriniz icin de gecerli olacaktır.

Materna SA (Babychoice.com, BabyGenderSelection.com, BabyChoice.info, Rightbaby.com ) ve Türkiye’deki temsilcisi 21. Yüzyıl Ürünleri Ltd. (21YY) (BabyChoice-tr.com) BabyChoice takvimi satış şartları:

1. Siparişin geçerli olabilmesi için bu WEB sitesinde veya “Doğanın Sırrı Çözüldü” adlı broşürde verilen bilgilerin okunmuş ve anlaşılmış olması, burada verilen şartları kabul etmiş olmak ve ücretini tam olarak ödemiş olmak gereklidir.

2. Kişisel analizinizi hazırlayıp takviminizi elinize ulaştırdıktan sonra (Normal şartlarda 7 günde) Materna ve 21YY bu kontrattaki sorumluluğunu yerine getirmiş olur. Takvim üstündeki kişisel verilerin (isim, doğum tarihi, kan grubu) doğru olduğunu kontrol etmek alıcının sorumluluğundadır. Alıcı tarafından aksi söylenmedikçe bilgiler gizli tutulacak 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Mektup zarfları herhangi bir logo veya işaret taşımayacaktır.

3. 21YY Ltd. para iadesini garanti ederBabyChoice takvimi üzerinde belirtilen cinsiyetin zıddı cinsiyetteki bebeğin doğumu halinde doğum sertifikasını, nüfus cüzdan suretini ve kadın doğum doktorunuzun hamileliğin kaç gün sürdüğüne dair raporunu doğumdan itibaren 4 hafta içinde ulaştırmanız, ve doktor raporu, bebeğin doğum tarihi ve Babychoice takviminin uyumlu olması şartları aranır. İadeler 100 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. Bugüne kadar Türkiye’de takvimi kullanan annelerin %7’inden azı iade için başvurmuştur. Sipariş verildikten sonra iptal edilemez, analiz ve takvim iade edilemez. Satış ile iade talebi arasında 1 seneden fazla zaman geçtiği için vergiler iade edilemez. İadeler ödemenin yapıldığı kanaldan yapılır

4. 21YY Ltd. anneye veya bebeğe hiçbir yan etki olmayacağını garanti ederBabyChoice tamamen doğal bir metottur. Hiçbir yan etkisi yoktur. Sadece bir gebelik takviminin takip edilmesi gerekmektedir.

5. BabyChoice takvimi genetik hastalıklardan kaçınma amacıyla kullanılamaz ve 21YY bunların oluşumundan veya düşük, prematüre doğum, veya başka tür anormallikler ile sonuçlanan hamilelikler yüzünden suçlanamaz, sorumluluk yüklenemez.

6. Üçüncü ve dördüncü paragraf dışında hamilelik için veya başka bir şey için hiçbir garanti verilmemiştir veya ima edilmemiştir. Çiftler sipariş verdikleri tarihten itibaren takvimde “Olumlu” olarak işaretlenmiş günler dışında etkili bir doğum kontrol metodu uygulamayı kabul ederler.

7. 21YY Babychoice’un Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğidir. BabyChoice buluşu ve performansı üzerinde çalışanlar değillerdir. Bölgedeki yetkili temsilcisi olarak siparişlerin alınması, takvimlerin yerine ulaştırılması ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur.

8. Her takvim kendi kapsamında garantilidir.

9. Kampanyalı ve ıskontolu takvimler iade kapsamında değildir.

Baby boy posing